Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Objednejte si kurz v autoškole za zvýhodněnou cenu.

Objednejte si kurz v autoškole za zvýhodněnou cenu.Datum konání:
1.12.2020

Autoškola Obst BrnoPokud plánujete začít autoškolu na začátku příštího roku, objednejte si kurz  ještě letos. Využijte zvýhodněné ceny, určitě ušetříte. Stačí poslat email.

Od ledna 2021 se budou kurzy ve všech autoškolách zdražovat – a to nejenom v Brně. Proto pokud plánujete přihlásit se do kurzu na libovolný řidičák v autoškole na začátku příštího roku 2021 nebo na jaře, neváhejte a rezervujte si místo již nyní a za letošní zvýhodněné ceny.

Jak si rezervovat kurz v naší autoškole

autoškola Obst Brno, motocykl Yamaha MT-07 Všechny kurzy v naší autoškole v Brně si můžete rezervovat dvěma způsoby a to buď osobně v některé z našich dvou poboček, které máme v Brně a nebo snadno e-mailem. E-mailem zašlete přihlášku a přiložte potřebný lékařský posudek. Tak málo stačí k tomu, aby jste si rezervovali místo v řidičském kurzu v naší autoškole.

Dárkové poukazy na kurzy v naší autoškole

Hledáte vhodný a funkční dárek? Věnujte svým blízkým dárkový poukaz na kurzy, kondiční jízdy a další služby v naší autoškole. 

Dárkové poukazy vystavujeme na určité kurzy popř. kondiční jízdy nebo na libovolnou částku a obdarovaný si sám vybere, co si na dárkový poukaz z naší autoškoly koupí.

Dárkové poukazy si můžete vyzvednout v kterékoliv pobočce naší autoškoly v Brně. Bližší informace získáte na emailu autoskola@obst.cz nebo na telefonních číslech 608 878 804 a 544 210 724.

Těšíme se na vás, naše studenty v naší autoškole Obst v Brně.

Autoškola bude mít OTEVŘENO od 3.12.2020

Podle uvolnéní nařízení vlády otevřeme všechny pobočky naší autoškoly v Brně ve čtvrtek 3.12.2020. Přijďte se přihlásit do nového kurzu, domluvit si dokončení již rozjetého kurzu, teoretické hodiny nebo praktické jízdy.


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů